کالای خواب پاندا
خانه / روتختی یک نفره / خرید روتختی یک نفره به صورت عمده

خرید روتختی یک نفره به صورت عمده

خرید روتختی یک نفره با طرح های بهاره، عروسکی، فانتزی، سه بعدی و … به صورت عمده می تواند با بهترین قیمت ها برای شما مشتریان قابل انجام باشد. راه های ارتباطی پاندا خواب به شما این امکان را داده تا انواع روتختی را با قیمت روز، بتوانید سفارش دهید.

خرید عمده روتختی

در امر خرید عمده روتختی، مشتریان این امکان را دارند که طرح های بسیار متنوعی را انتخاب نمایند و ایجاد موقعیتی با بالاترین قدرت خرید، از مزیت های فروش اینترنتی روتختی، خواهد بود.

دوخت انواع روتختی خوب و جدید توسط تولید کنندگان ایرانی به گونه ای است که فرصت های خوبی برای تجارت این محصول را نیز فراهم آورده است.

خرید  روتختی یک نفره

خرید  روتختی یک نفره میکی موس

یکی از طرح های روتختی تک نفره برای خرید عمده، روتختی میکس موس می باشد. این شخصیت کارتونی می تواند برای گروه های سنی متعددی مناسب باشد.

این سرویس روتختی سه تکه، مشتمل از یک روبالشتی، یک ملحفه کشدوزی شده به همراه یک لحاف لایکو بامبو است.

قیمت مناسب این روتختی های ایرانی سبب شده تا محصول مناسبی برای عمده فروشی باشد.

روتختی دونفره باب اسفنجی

سرویس کامل روتختی دونفره باب اسفنجی

اما یکی از مدل روتختی هایی که هم با اندازه تک نفره و هم دونفره دوخته می شود، روتختی باب اسفنجی با رنگ پس زمینه آبی پر رنگ می باشد.

دوخت چنین روتختی هایی به صورت سرویس های سه و چهار تکه انجام می شود.

جنس خوب پارچه های به کار رفته در تولید چنین روتختی هایی سبب شده تا از طول عمر بالایی برخوردار باشند و یک گزینه خوب برای پیشنهاد به شما مشتریان به حساب آید.

روتختی تک نفره ایرانی

سفارش انواع روتختی تک نفره ایرانی

در امر خرید عمده روتختی تک نفره ایرانی، این مزیت را فراهم آورده ایم که شما بتوانید انواع روتختی دو نفره و یک نفره را به صورت یک جا، مشاهده کنید و با بیشترین قدرت خرید ممکن، اقدام به سفارش نمایید.

در حال حاضر این امر از طریق سایتی که در آن قرار دارید، امکان پذیر شده تا اقدام به ثبت سفارش انواع روتختی نمایید و ارائه بهترین قیمت های ممکن را از طریق این مرکز، امکان پذیر ساخته ایم.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
بازرگانی پاندا خواب
راه های ارتباطی:
مدیر فروش: سیده زینب هدایتی
شماره موبایل: 09195438808

مطلب پیشنهادی

روتختی یک نفره پرسپولیس

بازار فروش روتختی یک نفره پرسپولیس سه بعدی

روتختی یک نفره پرسپولیس را برای خرید خود انتخاب کرده اید؟ پیشنهاد یک روتختی طرح …

پاسخی بگذارید