کالای خواب پاندا
خانه / پتو دو نفره / قیمت پتو ۲ نفره نرمینه مدل نسیم

قیمت پتو ۲ نفره نرمینه مدل نسیم

قیمت پتو ۲ نفره نرمینه که مدل هایی همچون نسیم و نگین و … را ارائه می نماید، ضمن فروش اینترنتی به دلیل این که واسطه های بازار، حذف شده اند، بهترین قیمت ها خواهد بود. تجارت در عرصه پتو و ملزومات خواب، نیاز به دریافت بهترین قیمت ها خواهد داشت که به همین منظور، شرایط عرضه مستقیم پتو نرمینه را فراهم ساخته ایم.

پتو 2 نفره

وقتی نام پتو آورده می شود، یکی از نام هایی که در ذهن هر فردی می تواند تجلی نماید، مربوط به پتو نرمینه است و این شرکت پتو بافی، سال هاست که در بازار ایران، اقدام به عرضه پتو می نماید و از طرفی، پتوهای این شرکت، به دلیل برخورداری از مواد اولیه باکیفیت، از کیفیت و طول عمر بالایی هم برخوردار هستند.

قیمت پتو در گناوه

قیمت پتو در گناوه

بازار گناوه یکی از موقعیت های خوب برای تجارت در عرصه پتو می باشد که در این میان با توجه به تولید بهترین پتوهای ایرانی، فرصت های تجاری پرسودی هم ایجاد شده است.

اما در میان تولید کنندگان پتو ایرانی هم پتو نرمینه می تواند یکی از گزینه های خوب به حساب آید که اگر شما بخواهید وارد این عرصه تجاری شوید، به سادگی می توانید برای خرید عمده محصولات آن، اقدام نمایید.

پتو گلبافت عروسکی

قیمت پتو گلبافت عروسکی

پتو گلبافت با طرح های عروسکی هم می تواند یکی از محصولات خوب برای خرید عمده باشد که قیمت، شرط اساسی برای انتخاب شدن این محصول، خواهد بود.

شاید به جرات بتوان گفت که انواع پتو گلبافت ایرانی، به لحاظ قیمت، مشابه قیمت های پتو نرمینه می باشد و شما با تعدد برندهای خود، می توانید مشتریان بیشتری را به سمت خود، جلب نمایید.

پتوی نوزاد نرمینه

قیمت پتوی نوزاد نرمینه

در میان تولیدات شرکت پتو نرمینه، پتوی نوزادی این شرکت، جایگاه خاصی در بازار دارد چرا که محصولی با کیفیت و با طرح های متنوع را ارائه می نماید.

اما در خصوص قیمت پتوی نوزاد نرمینه هم باید گفته شود که با توجه به این که پتوها با وزن های مختلف و به صورت ساده و گل برجسته و … تولید می شوند، در نتیجه قیمت های متفاوتی هم خواهند داشت و قیمت دقیق این محصولات را با یک تماس می توانید به دست آورید.

قیمت پتو 2 نفره نرمینه

قیمت پتو ۲ نفره نرمینه مدل نسیم

قیمت پتو ۲ نفره نرمینه همانطور که می دانید در بازار کشور، با نرخ های متفاوتی اعلام شده است که همین مسئله منجر به سردرگمی خریداران برای سفارش انواع پتو می شود.

اما ما با فعالیت های عمده فروشی مستقیم پتو در این سایت، شرایط مساعدی را ایجاد نموده ایم تا شما خریداران عمده پتو نرمینه بتوانید با بهترین قیمت های ممکن در بازار، اقدام به ثبت سفارش نمایید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
بازرگانی پاندا خواب
راه های ارتباطی:
مدیر فروش: سیده زینب هدایتی
شماره موبایل: 09195438808

مطلب پیشنهادی

پتو گل برجسته تک رنگ نرمینه

خرید عمده پتو گل برجسته تک رنگ نرمینه

پتو گل برجسته تک رنگ نرمینه با نام پتو نسیم و پتو سروین، عرضه می …

پاسخی بگذارید