کالای خواب پاندا
خانه / پتو سربازی / قیمت پتو سربازی نمدی شکوفه

قیمت پتو سربازی نمدی شکوفه

قیمت پتو سربازی نمدی شکوفه برای خرید عمده در این مرکز، اعلام می شود. ایجاد موقعیت سفارش انواع پتوهای شکوفه با جنس های نمدی و مینک، یک فرصت خوب برای همکاری خواهد بود.

شرکت پتو بافی شکوفه با بهره مندی از ماشین آلات روز صنعتی به همراه استفاده از الیافی همچون پلی استر و آکریلیک، تولیدات خود در زمینه پتو را به بازار عرضه نموده است.

سهم قابل توجهی از الیاف مورد استفاده این شرکت، اختصاص به پلی استر دارد و از همین رو پتوهای شکوفه، ضد حساسیت و ضد باکتریال می باشند.

پتو شکوفه اصفهان

تولیدی پتو شکوفه اصفهان

شرکت پتو شکوفه که فعالیت های تولید پتوهای خود را در شهر اصفهان به انجام رسانیده، در حال حاضر به یکی از موفق ترین تولید کنندگان پتو، تبدیل شده است.

این موفقیت، می تواند به عوامل متعددی مربوط باشد که بخشی از آن، ارائه پتوهای نمدی خوب و باکیفیت و متناسب با نیاز بازار خواهد بود.

توجه داشته باشید که شناخت بازار و نیازهای آن، از مهم ترین اطلاعاتی است که به تولید کنندگان، این امکان را می دهد که محصولات مناسبی را به بازار عرضه نمایند.

پتو نمدی شتری

صادرات پتو نمدی شتری

پتوهای نمدی که با رنگ های شتری، زیتونی، کاهویی، خاکستری و … تولید می شوند، اغلب از مصارف خاصی از جمله در اردوگاه ها، هلال احمر، خوابگاه و … برخوردار هستند.

در تولید این نوع پتوها بسته به این که از الیاف صد در صد پلی استر استفاده شود و یا ترکیب با آکریلیک باشد، قیمت های ارائه شده متفاوت خواهد بود.

همچنین وزن پتوهای نمدی تولید شده نیز متغیر بوده و در امر صادرات پتو، می توانید انواع نمونه های مورد نیاز را سفارش دهید.

قیمت پتو سربازی

قیمت پتو سربازی نمدی شکوفه

دریافت بهترین قیمت برای خرید عمده پتو های سربازی، حق مشتریانی خواهد بود که در این عرصه تجارت می نمایند.

به همین منظور در بازار کنونی، فروش اینترنتی پتو می تواند بستر دسترس پذیری به قیمت های رقابتی را فراهم آورد.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
بازرگانی پاندا خواب
راه های ارتباطی:
مدیر فروش: سیده زینب هدایتی
شماره موبایل: 09195438808

پاسخی بگذارید