کالای خواب پاندا
خانه / پتو افرا / قیمت روز پتو افرا یک نفره اصل

قیمت روز پتو افرا یک نفره اصل

قیمت پتو افرا یک نفره به شرط اصل بودن، به صورت قیمت روز، از طریق این راه های ارتباطی این سایت، قابل اعلام می باشد و از طرفی ایجاد موقعیت خرید عمده پتو افرا هم می تواند به ایجاد فرصت های خوب برای صادرات به بازارهای عراق و افغانستان و دیگر کشورهای جهان، کمک نماید.

خرید عمده پتو افرا

با شروع فعالیت های تولیدی شرکت به نخ سازان، شاهد تولید بهترین مدل پتوهایی هستیم که دارای کاربردهای مختلفی از جمله کاربری مسافرتی می باشد و در این زمینه، از بهترین الیاف، در تولید پتو استفاده شده که در نتیجه این امر، شاهد کسب استانداردهای ملی و بین المللی توسط این کارخانه هستیم.

خرید اینترنتی پتو افرا

خرید اینترنتی پتو افرا

پتو افرا، یکی از برندهایی می باشد که می تواند مورد انتخاب مشتریان زیادی قرار گیرد که به همین دلیل، روش هایی هم که برای عرضه مستقیم این مدل پتوها مورد استفاده قرار گرفته، شامل روش های مدرن، می باشد.

عرضه مستقیم پتو افرا در نتیجه فعالیت های اینترنتی انجام می شود تا یک روش خوب و مطمئن و در عین حال سریع را بتوانیم در اختیار کلیه مشتریان خود قرار دهیم.

شرکت پتوی افرا

سایت شرکت پتوی افرا

شرکت تولید کننده پتوی افرا، با تولید محصولات مختلف خود، از طریق این سایت هم اقدام به معرفی محصولات خود نموده تا از این طریق، دسترس پذیری خوب و سریع برای متقاضیان خرید عمده پتو، فراهم شود.

استفاده از سایت برای فروش پتو، با وجود این که از جمله روش های جدید به حساب می آید، اما توانسته بازدهی خوبی را به همراه داشته باشد به گونه ای که متقاضیان خرید عمده پتو، با یک تماس، برای ثبت سفارشات عمده خود اقدام نمایند.

پتو افرا دو نفره

پتو افرا دو نفره

در میان محصولات متنوع افرا، پتو دونفره افرا هم با سایز و اندازه استاندارد، به چشم می خورد که این مدل پتو هم به لحاظ رنگ، از تنوع کاملی برخوردار است.

جنس پلی استری این مدل پتوهای ایرانی سبب شده تا کیفیت و طول عمر بالایی به همراه داشته باشند و از طرفی در موقعیت های متفاوتی، قابلیت استفاده را خواهند داشت.

قیمت پتو افرا یک نفره

قیمت روز پتو افرا یک نفره اصل

قیمت پتو افرا یک نفره اصل و درجه یک در مدل های سفری، تن پوش، راحتی، شمد و نوزادی به صورت قیمت روز از سمت کارخانه تولید کننده قابل اعلام می باشد.

آیا تا کنون به صادرات پتو ایرانی فکر کرده اید؟ اگر تمایل به فعالیت های بین المللی در عرصه پتو دارید، می توانید با ما در تماس باشید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
بازرگانی پاندا خواب
راه های ارتباطی:
مدیر فروش: سیده زینب هدایتی
شماره موبایل: 09195438808

مطلب پیشنهادی

فروش عمده پتو یک نفره عروسکی طرح سیندرلا

پتو یک نفره عروسکی با طرح های متنوعی قابل تولید می باشد که از جمله …

پاسخی بگذارید