کالای خواب پاندا
خانه / تشک مسافرتی / بازار فروش تشک مسافرتی مهمان

بازار فروش تشک مسافرتی مهمان

تشک مسافرتی مهمان با الیافی همچون پشم شیشه فشرده پر می شود که دارای نرمی و لطافت قابل توجهی است. این تشک ها که توسط تولیدی های ایرانی عرضه می شوند برای تجارت های پرسودی همچون صادرات، گزینه مناسبی هستند اما نکته مهمی که وجود دارد، نحوه خرید عمده تشک های فوق می باشد.

امروزه کارخانه های تولیدی تشک مسافرتی در شهرهای متعددی قرار دارند که از معروف ترین آن ها می توان به مشهد، تبریز، تهران، شیراز، یزد، اصفهان اشاره نمود.

در هر کدام از این موارد با جنس و کیفیت های متنوعی و همچنین تنوع محصول، شاهد ارائه تشک های مسافرتی به بازار هستیم.

وزن سبک تشک های مسافرتی به دلیل نوع الیاف به کار رفته در پر کردن آن می باشد و اکثرا از پشم شیشه فشرده و یا فوم استفاده می شود و باز هم بین این دو، تفاوت قیمت وجود دارد.

تشک مسافرتی مهمان

تولیدی تشک مسافرتی مهمان مشهد

مشهد از جمله شهرهایی است که تولیدی های معروفی در زمینه تشک های مهمان و مسافرتی در آن فعالیت می نمایند.

بهترین تشک های موجود در بازار توسط این شرکت ها ارائه می شود و در صورتی که مشتریان به دنبال کمترین قیمت برای خرید عمده انواع تشک ایرانی باشند، در گام نخست باید حجم سفارشات خود را افزایش دهند.

مشتریانی که تعداد کمی تشک نیاز داشته باشند، هزینه های باربری و ارسال برای آن ها مقرون به صرفه نخواهد بود و در نتیجه گاها گران تر از شهر خود برای آن ها تمام می شود.

تشک مسافرتی ارزان

تشک مسافرتی ارزان قیمت

قیمت ارزان تشک های مسافرتی در نتیجه فروش مستقیم این محصول هم امکان پذیر خواهد بود. پس توقع نداشته باشید که قیمت های رقابتی گروه پاندا خواب به دلیل کیفیت پایین آن باشد.

همواره در تلاش هستیم تا یک مسیر خوب و رقابتی را برای مشتریان خود فراهم آوریم تا انواع تشک های ایرانی باکیفیت و اصل را با کمترین قیمت ممکن خریداری نمایند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
بازرگانی پاندا خواب
راه های ارتباطی:
مدیر فروش: سیده زینب هدایتی
شماره موبایل: 09195438808

مطلب پیشنهادی

تشک مسافرتی ایپک

قیمت عمده تشک مسافرتی ایپک

تشک مسافرتی ایپک هم از نمونه تشک های خارجی و ترکیه ای می باشد که …