کالای خواب پاندا
خانه / پتو عروسکی / فروش عمده پتو یک نفره عروسکی طرح سیندرلا

فروش عمده پتو یک نفره عروسکی طرح سیندرلا

پتو یک نفره عروسکی با طرح های متنوعی قابل تولید می باشد که از جمله می توان به پتو سیندرلا اشاره نمود و شرکت پتو شادیلون را به عنوان نمونه یکی از شرکت های موفق تولید کننده پتو در بازار کشور، می توان معرفی نمود. پتو مرد عنکبوتی، مینیون، باب اسفنجی و انواع طرح های کارتونی دیگر هم توسط شرکت پتو شادیلون با بهترین کیفیت، تولید و عرضه می شوند.

نمایندگی پتو چیکا شادیلون

نمایندگی پتو چیکا شادیلون

نمایندگی پتو شادیلون، محصولات مختلف این کارخانه، اعم از پتو چیکا، آیلار، عروسکی و … را برای فروش مستقیم، عرضه می نماید. با توجه به خدمات اینترنتی این مجموعه، کلیه محدودیت های مربوط به مکان خریدار و فروشنده، از میان برداشته شده است.

به همین دلیل اگر بخواهید برای خرید عمده پتو شادیلون در نمونه های مختلف، اقدام نمایید، این سایت می تواند مرجع پاسخگویی به شما باشد.

پتو عروسکی مدل سیندرلا

مشخصات پتو عروسکی مدل سیندرلا

پتو عروسکی مدل سیندرلا هم نمونه یکی از دیگر مدل پتوهایی است که شما امکان انتخاب و خرید عمده با اندازه ۲۲۰*۱۴۰ سانتیمتر را دارید که رنگ بندی ارائه شده برای این محصول، بنفش می باشد.

به دلیل این که الیاف مورد استفاده برای تولید این مدل پتو، پلی استر می باشد، در نتیجه امکان شستشو داخل ماشین لباسشویی را خواهد داشت و از بیشترین طول عمر برای این مدل پتو، می توانید بهره مند شوید.

قیمت عمده انواع پتو

قیمت عمده انواع پتو

انواع پتو بر اساس مشخصاتی همچون وزن، ابعاد، برجسته بودن و نوع طرح و … می تواند قیمت های متفاوتی هم به همراه داشته باشد و به همین دلیل، مشتریان خرید عمده پتو، نیاز دارند که از قیمت های عمده و مستقیم انواع پتو، اطلاع داشته باشند.

تجارتی که ما راه اندازی نموده ایم، به گونه ای است که شما مشتریان می توانید بدون هیچ محدودیتی، از قیمت هر پتویی که نیاز دارید، مطلع شوید.

پتو یک نفره عروسکی

فروش عمده پتو یک نفره عروسکی طرح سیندرلا

در پیشنهاد پتو یک نفره عروسکی، پتو طرح سیندرلا می تواند یک گزینه خوب به حساب آید اما این که فروش عمده این مدل پتو بچه گانه و کودکانه با چه برندی انجام می شود، برروی نظر مشتری می تواند تاثیر گذارد.

ما هدف خود را بر این گذاشته ایم تا پتو ایرانی شادیلون را بتوانیم در کمترین زمان در اختیار مشتریان قرار دهیم که به همین دلیل، این سایت را مرجع فعالیت های خود، گذاشته ایم.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
بازرگانی پاندا خواب
راه های ارتباطی:
مدیر فروش: سیده زینب هدایتی
شماره موبایل: 09195438808

مطلب پیشنهادی

قیمت پتو افرا یک نفره

قیمت روز پتو افرا یک نفره اصل

قیمت پتو افرا یک نفره به شرط اصل بودن، به صورت قیمت روز، از طریق …

پاسخی بگذارید